Nieuws
Geweldige opening onze nieuwe locatie Velp.
28 september 2024
Maandag 10 juni 14:00 tot 16:30
Polarsteps en Komoot. Dit zijn 2 apps die zich beide richten op reisplanning en het delen van reiservaringen. De apps verschillen van elkaar in functies en benaderingen.
Zo richt Komoot zich meer op actieve buitenactiviteiten en gedetailleerde routeplanning, terwijl Polarsteps gericht is op het automatisch bijhouden en delen van reiservaringen in het algemeen. Natuurlijk zijn deze apps ook voor de minder avontuurlijke reiziger interessant. Of je nu een minutieus uitgestippelde route zoekt of spontaan nieuwe paden wilt bewandelen, deze apps begeleiden je op weg naar onvergetelijke momenten. Plan, organiseer en deel je avonturen met handige tools en informatie die jouw reizen gemakkelijker, leuker en veiliger maken.
Zou een van deze apps een welkome aanrader voor u kunnen zijn? Of zouden ze elkaar misschien kunnen aanvullen om uw reizen nog beter bij te houden? Dit is de kans om erachter te komen.
Nieuws
28 september 2024
Nieuws
9 augustus 2024
Nieuws
12 juli 2025
Nieuws
26 februari 2026
Nieuws
16 maart 2026
'Abonneer je nu op de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze activiteiten!'
Aanmelden