Actie banner

Grote stijging gebruik mobiel bankieren door 66-plussers.

Deel dit artikel

,

Het aantal gebruikers van ING Mobiel Bankieren groeit nog altijd. Inmiddels heeft ING 6 miljoen klanten die de ING Mobiel Bankieren App gebruiken voor het doen van hun bankzaken. De grootste stijging ten opzichte van vorig jaar is bij 66-plussers.

Het gebruik van de app is populair in alle leeftijdscategorieën. Maar opvallend is dat het aantal 66-plussers die de app zijn gaan gebruiken, het meest is gestegen ten opzichte van vorig jaar. In het afgelopen jaar kwamen er bijna 80.000 66-plussers bij die de App zijn gaan gebruiken.

Net als bij andere leeftijdscategorieën, gebruiken ook 66+ers steeds minder Mijn ING (web), sms TAN of de scanner. Ongeveer 1 op de 6 Nederlanders voelt zich niet comfortabel bij digitaal bankieren. Ze zijn bang dat ze er niet uitkomen en maken zich zorgen over veiligheid.

'Meld je aan voor de nieuwsbrief' van HCC!seniorenacademie

'Abonneer je nu op de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze activiteiten!'

Aanmelden